Kurumsal

Sektörde öncü, yenilikçi, kalitede ve satışta üstün hizmeti ile Nizam Soğutma, üstün tecrübesi ile son yıllardaki modern perakendeciliğin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya hazırdır.

Nizam ismi ile 2003 yılında faaliyete başlayan firmamız, bilgisayar kontrollü, modern cihaz, donanım ve kalifiye elemanlarıyla hizmet vermektedir. Günümüzde Nizam, öncü ve yenilikçi yapısı, Avrupa kalite standartlarına uygun ürün yelpazesi, satış sonrası hizmetlerinin kalitesi ile sektörün liderleri arasındadır.

Ürün kalitesinin yanı sıra satış sonrasında sağladığı servis hizmetleri, Türkiye nin tüm bölgelerinde kurduğu geniş servis ağı ile müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Yeni yapılanma sürecinde göstermiş olduğu üstün performans sayesinde ürün geliştirme ve verimlilik konusunda önemli projeleri gündeminde tutan Nizam Soğutma yoğun kapasite, mükemmel dizayn imajının ve 60 adedi aşan aylık üretim kapasitesinin de üzerine çıkabilmek için çalışmaktadır.

Nizam Soğutma marketleşmenin hızlı gelişiminin bilincinde, sektörün liderleri arasında olmasının verdiği sorumlulukla, ilkesi olan kalite ve hizmet anlayışını çağdaş yapılanmayla birleştirerek geleceğe yatırım yapmaktadır.